24 Ekim 2015 Cumartesi

Wattpad: Yeni Kapak Tasarımıyla "KARANLIKTA"

Bir gece yine Wattpad profilime bakarken yazdıklarımın daha iyi temsil edilecek bir kapağa ihtiyacı olduğunu düşündüm. Belki de artık kapaktaki gizemli adamın yüzünü göstermesinin vakti gelmişti.Şöyle bir bakacak olursak, Karanlıkta'nın aslında bu üçüncü kapağı.


Karanlıkta'yı ilk haliyle, yani ilk dokuz bölümüyle kısa hikaye formatında Goodreads'te paylaşırken koyduğum kapak şuydu:


Yazdıklarımın karanlık, kasvetli havasına uyduğunu, ayakta durmakta ve yolunu bulmakta güçlük çeken Eda'nın ruh haline yakıştığını düşünüyordum.

Her şeyi Wattpad üzerinde paylaşmaya ve nihayet geliştirerek bir romana dönüştürmeye karar verdiğimde koyduğum kapak ise şuydu:Romance elementinin de ön plana çıkmasıyla, yüzünü göstermeyen bu adamın hikayenin melankolik havasına ve merak uyandıran kurgusuna uyduğunu düşünüyordum. Ona bakarken aklıma Mehmet geliyordu.

Bugünkü güncellemeyle birlikte artık hikayeyi temsil edecek kapak ise bu:Modelin bu karede yaydığı hava ve duruş aklıma daha çok Abdullah'ı getiriyor. Çeşitli fotoğraflara bakıp düşünürken karşıma çıktığında aslında çoktan kararımı vermiştim.

Ne düşünüyorsunuz?
Beğendiniz mi? = )

*Hikayeyi okumak için tıklayın.
*Hikaye hakkında bilgi almak ve alıntılara göz atmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...