22 Kasım 2011 Salı

Yazarlar: Gena Showalterİlk kitabını 27 yaşında yayımlatmayı başaran Gena Showalter, artık Türk okurlarının da tanımaya başladığı, Oklahomalı bir paranormal, fantastik ve chick lit yazarı.

Orijinal metniyle 2008'de basılan The Darkest Night, bu ay En Karanlık Gece ismiyle ülkemizde de kitapseverlerle buluştu. Bunu fırsat bilerek, Gena Showalter'ı daha yakından tanımak ve tanıtmak istedim.  • Gena Showalter hem yetişkinler hem gençler için yazdığı kitaplarla New York Times ve USA Today tarafından bestseller ilan edildi.

  • Yazarın, aralarında Lords of the Underworld, Intertwined ve Alien Huntress gibi uzun serilerin bulunduğu, toplam 30+ kitabı yayımlandı. Yazdığı alt türler arasında fantastik önemli bir yer kaplıyor.

  • En güncel kitapları Twisted (Intertwined, #3) ve The Darkest Surrender (Lords of the Underworld, #8) Eylül 2011'de piyasaya çıktı.

  • Okumaktan hoşlandığı yazarlar arasında P. C. Cast ve Karen Mahoney yer alıyor. Boş vakitlerinde paranormal/romantik kitaplar okuduğunu belirtiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yeni Yazılar E-Posta Adresine Gelsin!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...