1 Eylül 2015 Salı

GO! Kitap: "The 100 Serisinin Üçüncü Kitabı Hazır"

Günün haberi GO! Kitap'tan geldi: Kass Morgan'ın The 100 serisi üçüncü kitabına kavuşuyor.İNSANOĞLU EVE DÖNÜYOR
100 ekibi Dünya’ya inişlerinden haftalar sonra nihayet bir düzen kurmayı başarmıştır ama Kolonicileri taşıyan yeni iniş gemilerinin Dünya’ya gelmesiyle birlikte, hassas dengeler yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır.
Dünya’ya acil iniş yapan Koloniciler arasındaki GLASS yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu gezegende, hayallerindekinden çok farklı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Yaralı Koloniciler için canla başla çalışan CLARKE’ın aklında tek bir şey vardır: Dünya’da bir yerde yaşama ihtimali olan anne ve babasını bulmak. Wells, Yardımcı Şansölye ve muhafızlarının gelişiyle sarsılan otoritesini korumaya çalışırken Bellamy geride bıraktığını sandığı suçuyla yüzleşmekle kaçıp gitmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 100 ekibi ya Dünya’da buldukları özgürlükleri için mücadele edecek ya da sahip oldukları her şeyi ve sevdikleri herkesi kaybedecektir. (Tanıtım bülteninden)

Türkçe tercümesini Selen Ak'ın yaptığı serinin son kitabı Homecoming/Eve Dönüş, bu ay orijinal kapağı ile raflarda olacak.

Peki, kimler okuyacak?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...