10 Aralık 2013 Salı

Top 10: "Bu Kış Bu Kitaplar Okunur"

The Broke and the Bookish'in dünya çapında takip edilen etkinliği Top Ten Tuesday'in bu haftaki konusu, okuma listemizde yer alan ve bu kış okumak istediğimiz kitapları kapsıyor. Ben de okumak istediğim birkaç kitabı gözümün önüne getirerek ufak bir liste oluşturdum.

toptentuesday_VampirellaninGuncesi
 • Not a Drop to Drink
  not-a-drop-to-drink_Vampirella
  Daha önce Requiem'da otoriteye itaat etmeyen kesimi yıldırmak için elektriklerinin kesileceği ve böylece kışın soğuğa mahkum edileceklerini okumuştum. Bu kitapta ise daha beteri işleniyor: Su yok.

 • Perfect Ruin
  perfect-ruin_Vampirella
  Lauren DeStefano'nun The Chemical Garden serisine bir türlü vakit bulamamıştım. Bu yeni kitapla yazarı tanımak istiyorum.

 • Fangirl
  fangirl_Vampirella
  Herhalde piyasaya sürülmeden önce Eleanor&Park'a sahip olup da okumayan tek blogger benimdir. Garip bir şekilde hala e-book rafımda beklemekte. Fakat bu kitap nedense daha çok ilgimi çekti ve öncelik vermek istedim.

 • Pulse
  pulse_VampirellaninGuncesi
  2051'de geçen hikayede zihin gücüyle objeleri hareket ettirebilen gençler yer alıyor. Aksiyon tabanla bir roman için etkili bir süper güç. Bir göz atmak istiyorum.

 • Through the Ever Night
  through-the-ever-night_VAMPIRELLA
  Under the Never Sky'da Perry'nin Blood Lord of the Tides olduğu noktada kalmıştık. Bundan sonra neler olacağını öğrenmek için ikinci kitabı okumak istiyorum. 

VampirellaninGuncesi

8 yorum:

 1. Fangirl'ü şu sıralar okuyorum ve şiddetle tavsiye ederim! Eleanor & Park da çok sevdiğim bir kitaptır bence onu da okumalısın. :)

  YanıtlaSil
 2. Bir ara ankete koymuştum ama pek oy alamamıştı. Sonra da kaldı öylece. Biliyorum, okumam lazım. = )

  YanıtlaSil
 3. I loved Through The Ever Night. Perry <333

  Our TTT
  Doris @ OABR

  YanıtlaSil
 4. Not a Drop to Drink is one of my favourite read of the year. Definitely a must read!

  Our TTT

  YanıtlaSil
 5. I can't wait to get my hands on it. = )

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...