5 Haziran 2015 Cuma

Türkçe Edisyonu Hazır: Collide (by Gail McHugh)

Beklenen gün geldi! Collide, Pegasus Yayınları adına dilimize tercüme ettiğim ilk kitap, "Çarpışma" ismiyle ve orijinal kapağıyla 10 Haziran'da kitap severlere sunulacak. 

Zihni, bedeninin zaten bildiği şeye karşı amansız bir savaş veriyordu. 
Onu istiyordu… Hem de çok. 
Emily Cooper, üniversite mezuniyeti ve annesinin zamansız ölümünden sonra yeni bir başlangıç yapmak için New York’a taşınır. Sevgilisi Dillon Parker da özenli, sevimli ve Emily’nin tam istediği gibi bir erkek olmaya çalışmaktadır. 
Karşı konulamayacak kadar seksi, zengin ve adı çıkmış çapkın Gavin Blake, Emily’nin hayatına girdiğindeyse her şey değişecektir. Genç kadın hislerini inkâr etmeye çalışır fakat Bay Uzun Boylu, Esmer ve Yakışıklı onun peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Bu beklenmedik karşılaşma Emily’yi hayatını sorgulamaya, arkadaşlıkları yıkıp kalpleri kıracak ve hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar almaya zorlayacaktır… “Çarpışma olağanüstü bir aşk hikâyesi… Seksi, duygusal ve unutulmaz. Gavin Blake kalbinizi çalacak. (Tanıtım bülteninden)Bu 384 sayfalık romandan birkaç alıntı okumak isterseniz tıklayın.

Şimdiden keyifli okumalar.

*Güncelleme: Serinin devamı için beklenen haber geldi. Okuyun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...