6 Temmuz 2015 Pazartesi

GO! Kitap: Yeni Bir New Adult Serisi Başlıyor

GO! Kitap'ın en yenisinden bahsetmenin vakti geldi.Yeni bir new adult romance'e başlamak istiyorsanız, Lisa De Jong imzalı Rains serisinin ilk romanı When It Rains/Yağmur Yağarken, ilginizi çekecektir. 

Hayatım bir gecede sonsuza dek değişti.
Beau benim ilk aşkımdı. Sonra her şey altüst oldu. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Ona nedenini söyleyebilsem keşke. Ama söyleyemem. Hiç kimseye söyleyemem. Ona ne kadar ihtiyacım olduğunun farkında bile değilmişim. Ta ki gidişiyle yapayalnız kalana kadar.
Sonra Asher Hunt çıkageldi. Büyüleyici bakışları ve muzip gülümsemesiyle... Herkes ondan uzak durmamı söylüyordu. Oysa onun tek yaptığı beni esir alan acılarımı dindirmekti.
Ben, kaderimin o yağmurlu gecede mühürlendiğini sanıyordum ama Asher bana bunun sadece yeni bir başlangıç olduğunu gösterdi. Beni kurtardı. Bana yeniden umut verdi.
Ama şimdi hayatım bir sır yüzünden bir kez daha altüst olmak üzere…  

Duygu Yücel'in çevirdiği ve editörlüğünü Nurten Hatırnaz'ın yaptığı kitap, orijinal kapağını koruyor ve 400 sayfadan oluşuyor. 

Kısa süre içinde satışa sunulması beklenen kitapla ilgili gelişmeleri yayınevinin resmi Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli okumalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...